Nabrzmiałe piersi i różowe plamienia a prawdopodobieństwo ciąży

WITAM. CZY MOGĘ BYĆ W CIĄŻY ? 10 MARCA MIAŁAM OSTATNI OKRES, TEST ROBIŁAM 20 KWIETNIA I WYSZŁA BARDZO ZNIKOMA KRESKA, PO TEŚCIE MIAŁAM RÓŻOWE PLAMIENIA I TAK ZNIKOMA CZĘŚĆ NA WKŁADCE . PIERSI MAM NABRZMIAŁE , BÓL BRZUCH PODCZAS SIEDZENIA, MUSZĘ SIĘ LEKKO ODCHYLIĆ BY NIE CZUĆ BÓLU, CZĘŚCIEJ SIUSIAM, Z DWA RAZY MIAŁAM NUDNOŚCI PO UMYCIU WC A TAK ŻADNYCH INNYCH OBJAWÓW. NIE WIEM CO MAM ROBIĆ :/ POMOCY !!!

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Objawy mogą sugerować ciążę. Proponuję zgłosić się do poradni ginekologicznej celem badania przez lekarza i najprawdopodobniej wykonania badania beta hcg z krwi obwodowej które jest bardziej czułe niż domowy test ciążowy.