Skąpe plamienie, pobolewania brzucha i nabrzmiałe piersi a staranie o potomstwo

Witam, moje cykle trwają zawsze 28 dni regularnie, staramy się o potomstwo,jednak od 23-26 dnia cyklu miałam skąpe plamienia ( nigdy wcześniej nie plamiłam przed terminem spodziewanej miesiączki), aktualnie minął 34 dzień cyklu test ciążowy domowy oraz hcg nie wykazały ciąży, jestem mocno zaniepokojona co się dzieje z moim organizmem, od kilku dni pobolewa mnie brzuch, piersi są lekko nabrzmiałe? co może być powodem takiego stanu rzeczy jeżeli nie jest to ciąża

Witam. Opisane objawy najprawdopodobniej są wynikiem rozregulowania równowagi hormonalnej przez stres związany z planowaniem potomstwa. Proszę pamiętać, że przed zajściem w ciążę powinna poddać się Pani dokładnej ocenie ginekologicznej.