Nadciśnienie i kołatanie serca oraz kamica nerkowa

witam. od ponad roku mam nadciśnienie i kołatania serca. mam kamice nerkową lecz badania nie stwierdziły że przyczyniają sie nerki do złego mojego samopoczucia. od 2 miesięcy boli mnie głowa, mam ok 37,1 ciepłote ciała, bóle w okolicy kręgosłupa (nerek), bóle brzucha, jajników (całej miednicy), wymioty oraz mdłości, ogólne złe samopoczucie rozbicie, słabosc, sennośc, bóle miesni,, częste oddawanie moczu i ból moczowodu. krwinki białe i czerwone w moczu. co to może być i u kogo szukac pomocy?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Spektrum opisanych objawów jest bardzo szerokie, dlatego też nie ma takiej możliwości, by tylko na tej podstawie postawić jedną konkretną diagnozę. Zdecydowanie konieczne jest jednak wykonanie dodatkowych badań. Sugeruję zatem , by skonsultowała się Pani z lekarzem POZ, który zbierze szczegółowy wywiad, zbada Panią, oceni wyniki wszystkich wykonanych badań oraz pokieruje dalszym postępowaniem.