Nadciśnienie pojawiające się wieczorem

mam problemy z nadciśnieniem ,w ciągu dnia jest w porządku nawet nieraz niskie ,ale wieczorem się podnosi bez wyraźnej przyczyny w granicach 150-170 zażywam rano bisocard 2,5 wieczorem amlozek 5,oo problem powstał niedawno i nie wiem co jest powodem

Piotr Pilarski

Sugeruję udać się na wizytę do lekarza rodzinnego. Prawdopodobnie konieczna będzie intensyfikacja leczenia.

Pozdrawiam.