Skoki ciśnienia a konieczność przyjmowania leków

DZień Dobry. Mam pytanie takie : czy jeżeli przy skokach ciśnienia np. 170/1100 biorę relanium 2 mg i ciśnienie spada to czy muszę jeszcze brać np captopril czy coś innego na zbicie. Takie skoki mam najczęściej rano i wieczorem Na co dzień leczę się bisocard 2,5 i amlozek 5 Dziękuję i pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

A relanium z jakiego powodu? Proszę udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można ustalić odpowiednie postępowanie.