Zaburzenia rytmu serca i niski puls a stosowanie leku Bisocard

WITAM.MOJA MAMA MA ZABURZENIA RYTMU SERCA TZN DODATK SKURCZE NADKOMOROWE OK 1500NA DOBE/WYNIK Z HOLTERA I BRADYKARDIE W NOCY CZESTO PULS OK 40 NIERAZ PONIZEJ W DZIEN ROZNIE,bierze bisocard 2,5 RANO I WIECZOREM ORAZ NA NADCISNIENIE ZOFENIL30 I LECALPIN20, MOJE PYTANIE CZY SKORO MAMA MA TAK NISKI PULS A BISOCARD JESZCZE GO OBNIZA CZY JEST ON KONIECZNY W TAKICH DAWKACH 2RAZY NA DOBE? I CZY TAKI PULS JEST NIEBEZPIECZNY? DODAM ZE MAMA CZUJE SIE DOSC DOBRZE MA 68LAT

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli kardiolog zalecił Bisocard znając wynik Holtera, to zdecydowanie nie powinna mieć Pani powodów do niepokoju. Tym bardziej, że domyślam się, że do spadków HR najpewniej dochodziło podczas snu, co jest fizjologią. O szczegółach proszę porozmawiać ze specjalistą kardiologiem, który prowadzi leczenie Pani mamy.