Nadciśnienie tętnicze w 4. tygodniu ciąży

Witam jestem w ciazy jest to 4 tydzien ciazy mieszkam za granic w 8 tygodniu ciazy mam jechac do Polski z Holandi jest to 1300 km 16 godzin jazdy busem choruje na nadcisnienie tetnicze biore leki czy moge jechac w taka dlugo podroz jedna ciaze juz poronilam z tad moje obawy wlasnie po tak dlugiej podrozy.prosze o pomoc Ju styna

Witaminy w ciąży

Magdalena StusiĹska

Szanowna Pani,
przede wszystkim najważniejsze jest unormowanie nadciśnienia. We wczesnej ciąży, jeśli będzie Pani o siebie dbać w podróży wszystko powinno być w porządku.