Nadczynność tarczycy i przyjmowanie leków po 3 rano

Witam, leczę się na nadczynność tarczycy i przyjmuję Thyrozol 2,5 raz dziennie. Niedługo rozpoczynam pracę w której pierwsza zmiana rozpoczyna się o 4. Czy jedząc śniadanie po 3 nad ranem mogę przyjąć Thyrozol? Dodam, że są też i drugie zmiany, więc pośpię też i dłużej ale wtedy wezmę lek później. Czy Thyrozol musze brać o tej samej porze jak np. tabletki antykoncepcyjne? Z góry dziękuję za odpowiedź..

Lek. Tomasz Budlewski

Lek należy przyjmować w godzinach porannych, po śniadaniu więc proponuję stosować się do tych zaleceń. Ewentualnie proponuję udać się do lekarza endokrynologa, być może będzie możliwa odpowiednia modyfikacja leczenia.