Naderwanie odstającego pieprzyka

Witam. Mam problem. Na ramieniu mam odstający pieprzyk. Moja córeczka złapała go i poleciała z niego krew. Dzisiaj już jest wszystko dobrze, nie boli i nie leci krew. Córeczka kawałek oderwała od skóry. Kilka lat temu sprawdzałam u dermatologa swoje pieprzyki i jeden Pani doktor poradziła usunąć po wynikach wyszło wszystko ok. Czy powinnam się udać z tym do lekarza?

Zmiany skórne takie jak wlokniaki, które umiejscowione sa w miejscach gdzie narażone sa na podrażnienia powinny być usuwane.
Prosze sie jednak nie zamartwiać incydentem, który miał miejsce bowiem nie spowoduje to ewolucji zmiany w niepokojącym kierunku. Powtarzające sie podrażnienia sa jednak uważane za czynnik ryzyka i dlatego zalecany usuwanie takich zmian.
Pozdrawiam
Ewa Rybicka

Tak , proszę udać sie do dermatologa i przy okazji poddać badaniu dermatoskopem całą SWOJĄ skórę - jesli Pani doktor robi to dermatoskopem i ma w tym doświadczenie! Ew. zapraszam do siebie , do W-wy na Mokotowską 15, PFESO, tel. rej. 223314140 , pozdrawiam , zbigniew żurawski