Zadrapanie pieprzyka na skórze

witam moja corka niechcaco mnie drapła w pieprzyk bylo dosłownie lekka kropeczka krwi prawie nie widzialna pieprzyk lekko jest zaczerwieniony ale jest ok.czy cos mi grozi czy takie drapniecie moze zaszkodzic?

Lek. Anna Aseńko Chirurgia

Witam,

Takie pojedyncze rozdrapanie nie powinno zaszkodzić, jeśli jednak pieprzyk znajduje się w miejscu narażonym na urazy, lub jest odstający, to może się taka sytuacja powtarzać. Wtedy zalecane jest profilaktyczne usunięcie zmiany.

Pozdrawiam,

Anna Aseńko

Konieczne jest badanie dermatoskopowe przez specjalistę! Proponuję wizytę u mnie w-wie w najbliższy poniedziałek , ul Mokotowska 15 , tel rej. 223314140, zbigniew żurawski , ps. mozna o mnie poczytać na www.abczdrowie.pl lub na wizytówce tego portalu , zż