Zadrapanie pieprzyka i zaczerwienienie

witam ostatnio mój synek niechcacy drapnol mnie w pieprzyk pojawila sie mala plamka krwi gdy dotknełam palcem i za chwile nie było ani sladu ale na drugi dzien w tym miejscu jest lekko różowe i na pieprzyku jest ciemna plamka lekko wypukła tak jakby krew skrzepnieta w pieprzyku.czy to sie zagoi?boje sie ze sie cos z tego zrobi.nikt nie miał w rodzinie czerniaka a babcia tez została zadrapana w pieprzyk i bylo ok do lekarza nie mam jak bo mam male dziecko boje sie 1 raz mi sie zdarzyło

Aleksander Ropielewski

Najpewniej jest to skrzep i nie ma powodu do niepokoju. Ostatecznie mógłbym to stwierdzić po przeprowadzeniu badania.

Zmianę trzeba zweryfikować badaniem dermatoskopowym! Zapraszam do siebie w najbliższy poniedziałek na ul.Mokotowską 15 , Fundacja PFESO (Polska Fundacja Europejskiej Szkoły Onkologii) , tel rej. 223314140 , przeczytać o mnie można na mojej wizytówce lub wystukując w googllach dr zbigniew żurawski specjalista chirurg onkolog warszawa , ew. portal www.abczdrowie.pl , zż