Naderwanie skóry w okolicy krocza w trakcie stosunku

Witam. Wczoraj w trakcie stosunku z partnerem naderwałam sobie skórę/błonę śluzową w okolicy krocza. Nie jest to głęboka rana, jednak szczelina w skórze ma długość ok 1 cm. Po upływie kilkunastu godzin podczas podcierania się z rany z powrotem zaczęła sączyć się krew. Czy konieczne jest szycie takiej rany? Dodam, że zawsze podczas stosunku skóra poniżej wejścia do pochwy była dość napięta, pomimo tego, iż aktywna seksualnie jestem od 3 lat, stan ten się nie zmieniał.

Piotr Pilarski

Z opisu wynika, że nie ma takiej potrzeby, szczególnie gdy minęło już tyle czasu.

Pozdrawiam.