Pęknięcia na skórze w okolicy krocza

Pęknięcia na skórze w okolicy krocza. Mam tę dolegliwość od 15 lat. Właśnie w okolicy krocza między odbytem a moszną na tej części skóry mam tak jak by "ponacinaną" skórę robią mi się takie pęknięcia wierzchniej warstwy skóry. Strasznie nie to swędzi ale nie mogę podrapać ponieważ jeśli już to zrobię to zaczyna boleć mnie tę przecięcie bo drapie ranę. Czy to może być na tle alergicznym? Jeszcze mam podobny problem w okolicy powieki. Ale tam jest tylko bardzo sucha skóra i nie raz lekko czerwona

Lek. Tomasz Budlewski

Może to być przetoka lub szczelina odbytu. Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.