Stosunek po upływie 2-3 h od wytrysku a ryzyko ciąży

witam. Kochaliśmy się z chłopakiem, doszedł poprzez pomoc mojej ręki (nie skończył we mnie), po upływie 2-3h zrobiliśmy to samo lecz wszedł we mnie na chwilę (drugi raz tez skończył poza mną) lecz chciałabym zapytac czy pomimo iz "nie umył się" po pierwszym razie jest mozliwośc ze w momencie kiedy wszedł we mnie po tych 2-3h pozostało coś na jego penisie? jakieś ryzyko ciązy?

Renata GrzechociĹska

Po takim czasie prawdobieństwo jest bardzo małe, większe jest związane z niezabezpieczonym stosunkiem podczas którego mogło dojść do wydzielenie preejakulatu.