Ryzyko ciąży po niepełnym stosunku bez wytrysku po okresie

witam, bardzo proszę o informację jakie jest ryzyko zajścia w ciążę, gdy nie doszło do wytrysku. miesiączka skończyła się w środę, a w sobotę z partnerem się pieściliśmy, ocieraliśmy, na chwilę we mnie wszedł (max na minute),ale do wytrysku nie doszlo. czy jest mozliwość ze zaszłam w ciążę?

Aleksander Ropielewski

Nie sposób podać konkretnej wartości liczbowej, ale jeżeli doszło do kontaktu z preejakulatem lub spermą (a wynika że tak było) z narządami rodnymi to możliwe jest zajście w ciążę.