Możliwość ciąży po pierwszym stosunku seksualnym w ostatni dzień płodny

Witam. chciałabym zapytac czy możliwe jest iż zaszłam w ciąze. przypomnę iz był to mój i jego pierwszy raz, on był w gumce ale tylko gdy delikatnie we mnie wszedł to zaraz powiedział mi ze doszło do wytrysku więc skonczylismy, po upływie kilku minut dotykalismy się wzajemnie i po jakims czasie on dotknął mnie swoim penisem . obawiam się że jestem w ciązy.. przypomne iż był to ostatni dzien z dni płodnych no i że było to w nocy, i w danym tygodniu chorowałam i byłam na antybiotyku

Witam serdecznie. Szansa na ciążę w tej sytuacji jest wątpliwa, jednak nie można jej jednoznacznie wykluczyć. Petting czy stosunek przerywany nie chroni przed ciążą.