Nadmierna potliwość, brak apetytu, bezsenność, ból gardła i głowy oraz kaszel

Witam, od kilku dni czuje się po prostu fatalnie m.in.: pocenie się w nocy (co nigdy mi się nie zdarzało), kompletny brak apetytu (jestem w stanie zjeść dwie kanapki i wystarczy na dzień, gdzie wcześniej 2 kanapki wystarczyłyby mi na jakieś 30min), bezsenność, ból gardła, kaszel, ból głowy. Także od kilku miesięcy wydaje mi się że mam osłabioną odporność organizmu, prawie przez cały czas byłem delikatnie przeziębiony. Czy objawy mogą wskazywać na coś poważnego ?

Witam! Opisane objawy najprawdopodobniej związane są z infekcją wirusową. Jeżeli nie ustąpią w ciągu kilku najbliższych dni należy zgłosić się do lekarza rodzinnego, który przeprowadzi dokładne badanie kliniczne i zleci wykonanie podstawowych badań laboratoryjnych - morfologia krwi, jonogram, ocena funkcji tarczycy.