Nadmierna potliwość klatki piersiowej, brzucha i dłoni w nocy

Witam. Martwie się o mojego męża. okolo miesiac temu zauważyłam ,że bardzo sie poci w nocy. Pot jest na klatce piersiowej, brzuchu, plecach i dłoniach. Kilka lat temu stracil śledzione i jedną nerke, nie wiem czy to może tez miec cos wspolnego z tym. Nie wiem czy to brak jakis witamin czy objaw jakiejś choroby. Prosze o odpowiedź.

Aleksander Ropielewski

Ja również nie mozę powiedzieć co jest przyczyną takich dolegliwości ponieważ są to objawy mało charakterystyczne. Konieczne jest przeprowadzenie podstawowych badań krwi, moczu oraz kontakt z lekarzem.