Nadmierna potliwość o nieprzyjemnym zapachu po zmianie preparatu antykoncepcyjnego

Mam 19 lat, miesiaczkuje od 14 roku życia, równo od roku stosuje tabletki antykoncepcyjne. Od jakichś 3 miesięcy zauważyłam że mój pot pod pachami nieprzyjemnie pachnie, nigdy wcześniej nie miałam z tym żadnego problemu. Zauważyłam to w czasie zmiany tabletek Vibin mini po 9 miesiącach na Lesine przez co wróciłam do Vibin, czy ta potliwość może być związana ze zmianą tabletek ?Dodam że jestem osoba słaba psychicznie i bardzo nerwową, pachy nie są mokre tylko czuć woń, jaka jest tego przyczyna?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. proponuję udać się do lekarza dermatologa.