Nadmierna potliwość stóp a stosowanie Etiaxilu

Witam . Mam nie przyjemny problem ze stopami . Grzeją mi sie dosc intensywnie i nie wazne jakie mam buty czy skarpetki . Uzywalem etiaxil ale dalej nic nie pomaga . Nie wydziela sie nie przyjemny zapach ale poprostu but jest w srodku goracy jak i stopy .

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza dermatologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.