Nadmierna potliwość u pięciolatka

Witam serdecznie moje dziecko ma pięć lat nadmiernie się poci zrobiłam mu wyniku morfologi i mocz wyniki ma w normie niepokoi mnie jedynie PLT wynik ma 594 a max to 440 i PCT wynik 0,439 a max 0,28 czy mam obawy do niepokoju.

Lek. Tomasz Budlewski

a tsh Pani oznaczała? proszę koniecznie udac się z dzieckiem do lekarza pediatry, po badaniu będzie można coos wieęcej powiedziec.