Nadmierna potliwość, częste oddawanie moczu i problemy z żołądkiem

Dzień dobry Mam 42 lat i 172cm i 73kg ta waga jest stała ,od zawsze nadmiernie się pociłem ,czesto odaje mocz i dużo pije płynów mam też problemy z żołądkiem,z krawieniem z dziąseł,nie wysypiam się i gdy jest gorąco ,ogarnia mnie senności i zmęczenie,mrowiejo mi też opuszki palców wtedy ,pomaga czasami kawa nie nadużywam jej i mam bardzo jasno skure to wszystko co zauwarzyłem, prosze odpowiedz na moje pytanie co mi jest i co musze zmienić ,może ktoś z państwa zna odpowiedz

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udac sie do lekarza rodzinnego, po wstepnym badaniu bedzie mozna coś wiećej powiedziec.

Objawy są niestety niespecyficzne i bez wstępnych badań nic nie można stwierdzić. Proszę udać się do lekarza POZ i wykonać zalecone badania. Pozdrawiam.