Nadmierna senność u 30-latki

Od 7dni cały czas śpię .Nie wiem co mi jest ale nie jestem w stanie funkcjonować .Byłam dwa razy u lekarza ale na pierwszej wizycie dostałam zwolnienie od pracy a na kolejnej leki takie od zawrotów głowy .Nie biorę leków takich które powoduja że cały czas śpię .

Szanowna Pani,

wskazana jest konsultacja neurologiczna i szczegółowa diagnostyka.
Pozdrawiam serdecznie, Bożena Waluś