Czy to może być objaw jakiejś choroby?

Witam, od kilku dni mam dziwny objaw. To znaczy normalnie czuję zmęczenie na noc, kładę się spać, a kiedy wstaję okazuje się że spałam tylko godzinę albo dwie, jednak pomimo tego nie czuję już potem zmęczenia i nie śpię do następnej nocy, poprostu mam wrażenie uczucia wypoczęcia i przespania całej nocy pomimo tego że tak nie było. Jest to o tyle dziwne że od dłuższego czasu odczuwam zmęczenie w dzień i w nocy , które uniemożliwiało mi normalne funkcjonowanie, a teraz nagle nie odczuwam uczucia zmęczenia. Czy to może być objaw jakiejś choroby? Nie zmieniłam ostatnio diety ani nie biorę żadnych leków, nie przeżywam też żadnych stresów. Jednak od kilku tygodni co jakiś czas pojawia mi się samoistne drżenie / trzęsienie się jednej ręki i drżenie ust. Trwa to chwilę i nie mam nad tym kontroli. Czy to może być powiązane? Proszę o radę

Szanowna Pani,

wskazana jest szczegółowa diagnostyka u lekarza pierwszego kontaktu, pomocna będzie też konsultacja neurologiczna.

Z wyrazami szacunku, Bożena Waluś