Nadmierne owłosienie na rękach a depilacja

witam, mam problem z owłosieniem chciałabym się go pozbyć chodzi tu głównie o ręce " włosy od jakiegoś czasu nasiliły się tzn, są długie ale cienkie długość włosa to nawet ok 5 cm. Do tego od kilku miesięcy pojawił mi się wąsik na twarzy wcześniej go nie miałam. Robiłam badania wszystko okej jedynie mam testosteron w górnej granicy normy. Jak depilować ręce ? czy nie pogorszę tylko sytuacji ? czy nie nasili mi się owłosienie wzamian na innych częściach ciała ? proszę o odpowiedź

Witam. Najskuteczniejsza w takich przypadkach jest depilacja laserowa. Proponowałabym jednak przeprowadzenie diagnostyki granicznego poziomu testosteronu pod kierunkiem endokrynologa.