Nadmierne pocenie rąk u 23-latka

Witam, mam taki problem ze od ładnych paru lat pocą mi się ręce ogólnie nic mnie nie boli wydaje mi się ze jestem zdrowy a jednak obawiam się że jest to coś poważnego

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję zgłosić się do lekarza. Na podstawie samego opisu nie można nic powiedzieć. Konieczne jest badanie lekarskie oraz zebranie dokładnego wywiadu lekarskiego. Proponuję zgłosić się do lekarza rodzinnego. Być może będzie konieczność wykonania dodatkowych badań/dodatkowych konsultacji.

Renata GrzechociĹska

Witam.
Proponuję wizytę u dermatologa. Ewentualnie zabiegi medycyny estetycznej, które leczą nadpotliwość.
Pozdrawiam