Nadmierne pocenie się, stan podgorączkowy, bóle brzucha

Co jest mojej młodszej siostrze(15lat)?Cały dzień boli ją brzuch tak jakby miała dostać miesiączke ale to nie termin i nie dostaje. Do tego poci się ale jest jej zimno. W domu jest cieplo ale ona tego nie czuje i ma stan podgorączkowy?

Aleksander Ropielewski

Wygląda na to, że siostra ma infekcję lub stan zapalny, niestety bez badania przedmiotowego nie jestem w stanie powiedzieć jakiego rodzaju jest to infekcja. Sugeruję kontakt z lekarzem, a do tego czasu paracetamol lub ibuprofen w celu obniżenia gorączki, oczywiście jeżeli siostra nie ma przeciwwskazań do ich przyjmowania.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski