Bóle zębów po wizycie u dentysty

Nie bolaly mnie zeby przed dentystka. Teraz po wizycie u dentystki bola mnie i to bardzo i nie wiem jak wytrzymam. Czemu to tak? Czy to minie? Robila mi kilka zebow naraz ze znieczuleniem.

Aleksander Ropielewski

Witam serdecznie. Nie wiem jak dawno miała miejsce opisywana przez Panią wizyta u stomatologa. Na pewno jest normalne, że po zabiegach u stomatologa, podczas których uszkadzane są struktury szkliwa i okolicy zęba powodują ból po ustąpieniu znieczulenia. Taka sytuacja może trwać około tygodnia. Aby pozbyć się lub zmniejszyć ból proszę zastosować paracetamol lub na silniejszy ból pyralginę lub ibuprofen. Oczywiście o ile nie ma Pani przeciwwskazań do przyjmowania tych leków.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski