Zastrzyk znieczulający przy wyrwaniu resztek zębów

Witam w dolnej szczece po lewej stronie mam do wyrwania resztki zeba co troche mnie strasznie to boli wiem że dentysta musi wyrwać te resztki ale skoro boli to prosze powiedziec czy pomoże zastrzyk znieczulajacy czy trzeba wziasc antybiotyk zeby stan zapalny minol i wtedy zaznaczam że to sa resztki zęba czy jest mozliwe ze jest stan zapalny? A dwa co zrobic aby znieczulenie zadziałało?

Aleksander Ropielewski

Jeżeli nie ma nasilonej infekcji bakteryjnej to nie ma potrzeby stosowania antybiotyku. Znieczulenie podczas zabiegu i stosowanie środków przeciwbólowych po zabiegu w zupełności zabezpiecza Pana przed dolegliwościami bólowymi.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski