Nadpłytkowość a możliwość problemów z zajściem w ciążę

Witam urodziłam zdrowe dziecko. Dzidziuś obecnie ma 6 m-cy. Stwierdzono u mnie nadpłytkowość samoistną. Przpisano mi acard 1x1. W związku z tym mam pytanie czy nadpłytkowość może być z czasem problemem aby ponownie zajść w ciążę ???

Aleksander Ropielewski

Może utrudniać ona zajście w ciążę i wikłać przebieg ciąży ponieważ sprzyja powstawania zatorów w naczyniach krwionośnych.