Nadpotliwość dłoni, pach i twarzy a sympatektomia piersiowa

Mam 20 lat. Cierpię na nadpotliwość dłoni ,pach i twarzy. Przy wysokich temperaturach lub wysokiej wilgotności z czoła kapią mi kropelki potu.W okresie letnim nie da się nigdzie wyjść , zjeść w restauracji czy załatwić cos. Chciałabym poddać się zabiegowi sympatektomii piersiowej.Czy ona by zatrzymała nadpotliwość twarzy w jakimś stopniu ?  Dziękuję i pozdrawiam.

Witam.
Zabieg powinien zmniejszyć potliwość, ale jego rezultaty nie zawsze są satysfakcjonujące. Czasem także z biegiem czasu potliwość powraca. Pozdrawiam i życzę zdrowia