Nadpotliwość u 21-letniej osoby

Mam problem z nadpotliwoscia, gdy siedzę w pomieszczeniu gdzie jest ciepło "akurat dla normalnego czlowieka" to się poce twarz non stop wilgotną a o sporcie nie ma mowy lekki wysiłek zaraz robi mi się gorąco i jestem cały mokry,gdy zjem lub wypije ciepły posiłek tez robi mi się gorąco i się poce. Czy wie ktoś co mi może dolega c byłem teraz u endokrynologa kazał mi zrobic tsh i ft3 wyniki tsh=2,58ulU/ml ft3=6,41pmol/l proszę o pomoc co może powodować takie objawy.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do dermatologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.