Co jest powodem pojawienia się plam na twarzy podczas pobytu w ciepłym pomieszczeniu?

mam pytanie dotyczące reakcji na ciepło w pomieszczeniu/na zewnątrz. Cały czas odczuwam "ciepło", mam lekko podwyższoną temperaturę ciała, jednak gdy w pomieszczeniu jest ciepło pojawiają się uderzenia gorąca, plamy na twarzy i szyi (nie swędzą, ale są bardzo widoczne). Dodatkowo odczuwam pobolewanie w klatce piersiowej, zmęczenie, mam straszne sińce pod oczami. Choruję na nadczynność tarczycy, jestem po podaniu jodu (2 tyg.), dodatkowo mam problemy z mięśniami przyjmuje arechin.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje oznaczyć TSH ft3 ft4 i udac się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć