Stan podgorączkowy, siniaki, grudki na twarzy i odczuwanie ciepła przy diagnostyce SM

Jestem 7 miesięcy po porodzie, w trakcie diagnostyki SM po prawdopodobnym rzucie choroby,wszystko ustąpiło jednak mam inne dziwne objawy.Codziennie temperaturę 37 stopni(od porodu), siniaki bez powodu na nogach, grudki na twarzy pod skórą, zaczerwienione policzki i uczucie w nich gorąca (to wystepuje co jakiś czas) ponad to odczówam często ciepło w prawym palcu oraz prawym uchu i częścia prawej stopy. lekko podwyższona bilirubina i WBC. Mam też suchą skórę. szybko się męcze i jestem senna...

Piotr Pilarski

Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego. Warto byłoby oznaczyć poziom TSH.

Pozdrawiam.