Nadwrażliwa skóra po kilkuletniej kuracji lekiem Adapalen

Po zaprzestaniu kilkuletniej kuracji lekiem retinoidem Adapalen, moja skóra już chyba na zawsze zostanie nadwrażliwa, nie mogę już używać kremów, które kiedyś zupełnie mnie nie podrażniały, bo obecnie podrażnia mnie każdy krem. Co w tej sytuacji używać?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza dermatologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.