Nadwrażliwy ząb obok zęba leczonego kanałowo

Wczoraj miałam plombowanie jedynki pod znieczuleniem miejscowym. Z 1 nic się nie dzieje, nie boli, natomiast dwójka obok leczonej jedynki zaczęła nadwrażliwie reagować na ciepło i zimno. Czy to normalne? Dwójka ta do tej pory nie bolała, wczoraj w trakcie wizyty lekarz również nie zgłaszał żadnych ale co do jej funkcjonowania. Wszystko odmieniło się po wizycie. Czy to zdrowe?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie stomatologiczne aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę udać się do lekarza stomatologa. Bez badania ciężko jest coś więcej powiedzieć.