Nadżerka szyjki macicy i pieczenie okolic intymnych

mam pytanie martwię się bo od pół roku mam problemy zdrowotne lekarz mój stwierdził ze mam nadrżerke i zaczęłam leczenie wymrażanie miałam już dwa razy i byłam ostatnio u lekarza i powiedział ze jest nadal duża po drugie piecze mnie miedzy pochwa a odbytem prawej po stronie często oddaje mocz i na dodatek mam rwe kulszowa każdy lekarz mi mówi ze nic się nie dzieje udałam się jeszcze do jednego lekarza zrobiłam sobie usg dopochwowo wyszło dobrze i jeszcze powiedział ze nie mam żadnej nadżerki

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by w ramach porady internetowej odpowiedzieć na pytanie czy ma Pani nadżerkę. Jeśli jednak opinie 2 lekarzy są różne, warto pomyśleć o konsultacji trzeciego specjalisty ginekologa.