Nadżerki na języku a kiła

witam. od poczatku grudnia 2014 zmagam sie z nadzerkami na jezyku. raz są, a czasem znikaja na jakis czas i ponownie sie pojawiaja. obecnie stosuje flucofast( 9dzien) bo wymaz z jezyka wykryl pojedyncze candida albicans. ale w internecie natknelam sie ze moze to byc objaw kily?

Aleksander Ropielewski

Proszę zgłosićsię do dermatologa. Bez oceny zmian skornych nie jestem w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Kiła jest chorobą mogąca zagrażać życiu, dlatego ważne jest jej wykluczenie.