Nadżerki na języku u 25-letniej osoby

Witam, od dwóch lat pojawiają się u mnie nadżerki na języku. Występują co dwa tygodnie i znikają po tygodniu. Bardzo się tym przestarszylam i odwiedziłam 2 dentystów i dermatologa. Żaden lekarz nie potrafił mi pomóc, Pani dermatolog przypisała mi leki przciwgrzybicze jednak one nie pomogły. Czy takie nawracające nadżerki mogą być objawą raka jamy ustnej? Jak powinnam teraz postąpić? Zaznaczę jeszcze że zdrowo się odżywiam i nie palę.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.