Nadżerki na migdałkach

Witam ,mam 18 lat i od 3 lat mam problem z migdałkami .Na końcu gardła mam nadżerki ,często ropiejące ,występuje od czasu do czasu grzybica języka,(w postaci krostek i pękaniem jego po bokach ) ,co wiąże się z bólem podczas mówienia,picia itp. Lekarz rodzinny nic z tym nie robi ,jeden laryngolog uważa,ze jesli mi przeszkadzają nadżerki można wyciąc,natomiast inny powiedział,ze nie wie i ze mozna zrobić biopsje i się dowiedzieć . Co może mi dolegać ? Proszę o pomoc .

Witam panią,
takie zmiany świadczą o przelwkełej infekcji migdałków i mogą być wskazaniem to uzunięcia migdałków czyli tonsillektomii. Powinna się pani skonsultować z laryngologiem wykonującym takie zabiegi.