Naevus melanocyticus compositus hyperpigmentosus et hyperkeratoticus

Witam Otrzymalam wynik badania mojej corki Naevus melanocyticus compositus hyperpigmentosus et hyperkeratoticus [M-8760/0].Excisio completa [M-09400].Co to oznacza bardzo się martwię,czy to nic nowotworowego.

Wynik badania świadczy o obecności znamienia barwnikowego zlożonego,które zostało wycięte w całości! Tłumacząc-zmiana wymagała wycięcia profilaktycznego,gdyz mogła potencjalnie zagrażać przejściem w nowotwór! - ale nowotworem jeszcze nie była i została wycięta w całości. Sprawa jest zalatwiona radykalnie! Córce nic nie grozi! Jest z tego wyleczona radykalnie!!! zż