Nagłe bóle brzucha i niedoczynność tarczycy

Witam. Od dosyć długiego czasu borykam się z nagłymi bólami brzucha. Podejrzewam, że to okolica macicy. To nagłe bóle, które trwają dosłownie chwilkę i ustają, ale ból jest paraliżujący. Zdarzają się w różnych odstępach czasu np. raz na tydzień. Martwi mnie to, ponieważ jestem osobą młodą (18lat). Choruję na niedoczynność tarczycy. Z góry dziękuję za opinię, pozdrawiam.

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Witam serdecznie,
należy udać się do ginekologa w celu wykonania badań i znalezieniu przyczyny bólu, ból też może być związany z jelitami.

Pozdrawiam