Dlaczego mam nagłe bóle brzucha i biegunki?

Potrzebuję pomocy od ok 3 lat zdarzają mi się nagłe bóle brzucha i biegunki od tak że trzy razy skorzystam z toalety oddając wodnisty kał, wszystkim towarzyszą hemoroidy przy odbycie które są od dwuch miesięcy i przestały działać maści tabletki na nie. Od 9 dni co zjem po paru sekundach lecę do toalety oddać wodnisty kał i tak jest tylko po jedzeniu, dieta nie pomaga w brzuchu mi burczy. Zdarzyło mi się że bolało mnie z prawej strony brzucha ból był przy naciskaniu jak by mnie ktoś skopał, po dwuch dniach przy dociskaniu ból się zmienił przypominał uczucie dotykajacego śiniaka, już nie boli, ale jutro już 10 dzień takich rewolucji . Probiotyki nie pomagają leki typu smecta i tastem też nie pomaga. A lekarza mam dopiero w listopadzie

Przyczyną biegunek może być zespół jelita drażliwego- należy jednak wcześniej wykluczyć przyczyny organiczne. Jeśli wcześniej była stosowana antybiotykoterapia należy rozważyć zakażenie C. difficile. Proszę udać się do lekarza rodzinnego. Konieczne jest badanie lekarskie oraz zlecenie dodatkowych badań laboratoryjnych, usg brzucha, ewentualnie gastroskopia.