Kłopoty z widzeniem, równowagą, bóle głowy oraz drętwienie kończyn

Od pewnego czasu mam problemy z widzeniem, nie są to problemy ciągłe, ale zdarzają się dosyć często. Obraz staje się nieostry lub dochodzi do całkowitego zaciemnienia powiązanego z utratą równowagi i jakby na ułamek sekundy świadomości. Dodatkowo co jakiś czas pojawiają się nagłe intensywne, krótkotrwałe, pulsujące bóle głowy w okolicy prawej i lewej skroni. Mam również problemy z drętwieniem kończyn. Dodam, że jestem osobą młodą, regularnie uprawiającą sport.

Jakiego typu zaburzenia widzenia? Jak długo trwają, czy po jednej stronie i w obu oczach?
Jak wzrok, czy była Pani u Okulisty?
Mogą to być objawy AURY MIGRENOWEJ?
Czy bóle głowy są pulsujące, z mdłościami i fotofobią, czyli nadwrażliwością na światło??
Bywa też nadwrażliwość na dźwięki i zapachy....