Nagłe przyspieszenie bicia serca

Mam 21 lat i jestem kobietą. Jakieś 2 miesiące temu moje serce zaczęło szybciej bić, trwało to kilka dni, lekarz przepisał mi B*** (1 tabletka dziennie). Tabletki brałam miesiąc, w tym czasie czułam się dobrze, od jakiegoś czasu jednak to się zmieniło. Miewam bóle w klatce piersiowej, a także bolą mnie plecy (w części piersiowej), także miewam bóle głowy. Miałam robione dwa razy ekg, jednak nic nie wykazały. Nigdy przedtem nie miałam problemów z sercem.

Szanowna Pani!

Dolegliwości, jakie Pani opisuje mogą mieć różne przyczyny. Dla określenia tej wywołującej je u Pani, konieczna jest diagnostyka - szczegółowy wywiad lekarski, badanie przedmiotowe oraz badania dodatkowe. Doradzam wizytę u lekarza rodzinnego, gdyż takich objawów nie należy bagatelizować.

Pozdrawiam serdecznie