Co jest powodem ataków szybszego bicia serca?

Witam mam 20 lat. Mój problem polega na tym że od jakiegoś czasu, jakieś 2 tyg. Co 2 czy 3 dni w nocy mam takie ataki(?) przez około minute bardzo mocno bije serce i mam uczucie że się trzęsę cały. Po czym mam duszności i ciężko mi się oddycha. Nie wiem czym jest to spowodowane. Boję się że może stać się tragedia. Nie miałem tak nigdy i nie mam pojęcia co się dzieje. Te ataki są coraz częściej, po nich nie mg usnac. Odczuwam bóle w klatce piersiowej i klucie delikatne. Jestem wtedy też słaby.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego po zapisie ekg będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić dalsze postępowanie