Stosowanie Metoprololu z powodu ataków szybkiego bicia serca

Witam,mam 25 lat.Od ok6-7 lat przyjmuje metoprolol z powodu ataków szybkiego bicia serca.Na poczatku było to 50 mg,po pierwszej ciazy w 2013 podwyższono do 100 mg (1 tab rano,1 wieczorem),po 2 ciazy w 2014 zwiększono do 150 mg na dobę. (1-0-2)Dostałam propozycje wykonania zabiegu ablacji,gdyż po tylu latach na jednym EKG wyszła nieprawidłowość,ktora jest wskazaniem do tego zabiegu (WPW) W Danii,gdzie mieszkam, zalecane jest odstawienie tabletek na 5 dni przed zab.Jak to zrobic?Ataki sa nadal :(

Aleksander Ropielewski

Nie wiem jakiego rodzaju zaburzenia rytmu serca występuja u Pani w przebiegu WPW, aby stwierdzić jednoznacznie, że może Pani bezpiecznei odstawić metoprolol, dlatego nie powiem jednoznacznie czy może to Pani zrobić bezpiecznie.