Nagłe zatrzymanie krążenia u osoby z Parkinsonem

Witam, Osoba 70 letnia z chorobą Parkinsona w stopniu zaawansowanym, wystąpiło NZK (nagłe zatrzymanie krążenia) przez ponad 10 dni oddycha przez respirator na oddziale intensywnej terapii, aktualnie lekarze odłączyli od respiratora, oddycha sama z pomocą tlenu, nie daje żadnych oznak życiowych nie rusza palcami i rękoma, ani nogami, patrzy tylko na oczy tzw. "błędny wzrok" zdaniem lekarzy nie ma możliwości na powrót do zdrowia. Czy jednak jest szansa? co robić? rehabilitacja? klinika?

Na to pytanie nie można odpowiedziec przez internet nie znajac szczegółów. Zrozumiałe, że szuka Pani odpowiedzi i nadziei gdzie można. ale proszę rozmawiac z lekarzami, którzy najlepiej znają bieżacy stan pacjenta.