Nagły ból kolana

Mam problem z bólem kolana, potrafi "od tak" nagle zacząć bolec mimo że źle nie stawałem, nie wykręcałem nogi itd... od kilku dni czuję też ból piszczeli.
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Lek. Rafał Gryszkiewicz

W celu diagnostyki powinien się Pan skontaktować z ortopedą, niezalecane jest wykonywanie badań RTG w ciemno, bez badania klinicznego.
Opisywane dolegliwości mogą być spowodowane wieloma czynnikami, w pierwszej kolejności należy wykluczyć zmiany pourazowe, zwyrodnieniowe, infekcje i nowotwór.