Nagły wzrost ciśnienia i zaburzenia mowy

Witam,moja 72 letnia mama;cukrzyca,po zawale 22 lata temu,udarze niedokrwiennym i bajpasach.ostatnio zdarzyły sie 2 incydenty nagły wzrost ciśnienia 190/99,zaburzenia mowy silne bole głowy.Została wypisana po kilku godzinach ze szpitala w takim samym stanie ,TK nic nie wykazało na drugi dzień wszystko mineło.W nocy ta sama historia znowu pogotowie szpital z łaski przyjeli, przez 4 dni leczona w stanie dobrym do domu.Nikt mi nie był w stanie powiedział co robic znowu odeślą POMOCY!

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Jeśli mama została wypisana to znaczy, iż dalsza kontynuacja hospitalizacji nie była konieczna. W przypadku wystąpienia niepokojących objawów proszę udać się do lekarza.